Kulič + Langer - čištění odoadů - Hradec Králové.jpg

NAŠE SLUŽBY

Profesionální čištění  a monitoring kanalizace a odpadů 


 

Čištění-kanlizace-a-frézování-potrubí_Hradec-Králové_ikona

Čištění kanalizace a frézování potrubí

Profesionálně čistíme domovní i venkovní kanalizace a odpady až do průměru 300 mm. Frézujeme potrubí a stoupačky v bytovkách, panelových domech, rodinných domcích a firemních prostorách. Čištění záchodových odpadů, přípojek umyvadel, stoupaček, jímek, výpustí, zatukovaných odpadů či dešťových svodů.


Strojní a tlakové čištění kanalizace__Hradec Králové_ikona

Strojní a tlakové čištění kanalizace a odpadů

Dlouhodobě provádíme strojní a tlakové čištění kanalizace a odpadů za pomocí profesionálních strojů firem Rothenberger a Ridgid, které zaručují vysokou kvalitu čistícího procesu. Čistíme potrubní kanalizace tlakovou vodou, tím můžete prodloužit životnost a funkčnost vašeho potrubí až o několik let.


Monitoring_kanalizace_Hradec-Králové_ikona

Monitoring kanalizace

Provádíme monitoring kanalizace o rozměrech 50 -300 mm pomocí kamerového systému a moderní digitální techniky. Pravidelné rovněž poskytujeme kontroly, monitorování a revize kanalizace a domovních i venkovních a odpadů.


Instalatérské-práce_Hradec-Králové_ikona

Instalatérské práce

Instalatérské práce nejsou naší hlavní pracovní náplní, ale jsme schopni dodat i tyto služby dle předem dohodnutého rozsahu.

 


Čistíme odpady a kanalizaci

Potřebujete vyčistit ucpanou kanalizací či zanesený domovní odpad? Chcete udělat monitoring kanalizace či dodat instalatérské práce?
Kontaktujte nás a my obratem přijedeme a zbavíme vás probému

Čištění kanalizace a odpadu Hradec Králové - kontakt

 


 

KULIČ+LANGER_logo_small.jpg

 

Přesunout se na začátek